Dublin, Belfast, Prague
ROI: +353 1 442 8793 - NI: +44 7756 321 898
info@retro-digital.com

Týden svatého Patrika

Týden svatého Patrika

Týden svatého Patrika

Rádi byste si užili oslavy dne svatého Patrika v Irsku, ale zatím zůstáváte u „až někdy“? Máme pro vás dobrou zprávu! Letenky nebudou potřeba, tenhle výjimečný irský svátek teď totiž můžete prožít na akci v Uherském Hradišti, kterou pro vás zorganizovali rození Irové!

Jsme tým Retro Digital – marketingová firma se sídlem v Dublinu/Belfastu. Společně s našimi přáteli z Dobrého piva jsme pro vás naplánovali den svatého Patrika, na jaký budete ještě dlouho vzpomínat!

Chceme vám představit irské tradice, takže to zdaleka nebude jen o pití. Máme toho v plánu mnohem víc, abyste prostřednictvím spousty různých aktivit zažili den svatého Patrika úplně jako v Irsku. Nenechte si to ujít!

Na našich stránkách najdete všechny aktivity a také si tam můžete rezervovat místo.

Úterý 17. března – Hodina irštiny se Sarah.

Většina lidí ví, že v Irsku se mluví anglicky. Víte ale, že tam mají i svoji vlastní řeč? Irština je keltský jazyk, patří mezi nejstarší jazyky v Evropě a s angličtinou nemá vůbec nic společného. Pokud vás láká naučit se novou řeč, přijďte na úvodní hodinu s rodilou mluvčí Sarah. Žádný strach, domluvíte se i česky!

Cena: 100 Kč/os.
Věk: 6 – 600 let
Kde: Dobré pivo, Mariánské nám. 46, 686 01 Uherské Hradiště
Kdy: 16:30 – 17:30

Rezervujte si místo!

Věděli jste, že: před dnem svatého Patrika se každoročně koná obrovský festival Seachtain na Gaeilge (Irský týden) a po celém Irsku se koná řada aktivit pro malé i velké, které jsou spojené právě s tradičním irským jazykem.

 

Úterý 17. března – Nadávej jako Ir!

Zatím jsme toho hodně namluvili o irštině, ale nesmíme zapomenout ani na angličtinu! Je všeobecně známo, že Irové nejdou pro ostřejší slovo daleko, takže nás napadlo, že bychom pro vás připravili hodinu nadávání v angličtině. Nepůjde ale jen o nadávky, Alan (z Dublinu) vás naučí, jak a co říct, abyste zněli jako praví Angličané!

Cena: 100 Kč/os.
Věk: 18+
Kde: Dobré pivo, Mariánské nám. 46, 686 01 Uherské Hradiště
Kdy: 17:30 – 18:30

Rezervujte si místo!

 

Čtvrtek 19. března – Anglický hospodský kvíz.

Starý dobrý hospodský kvíz patří k Irsku stejně neodmyslitelně, jako halušky ke Slovensku a baseball k Americe. Jestli si chcete procvičit angličtinu s rodilými mluvčími Alanem a Sarah, co takhle přijít na hospodský kvíz? Obecné otázky bez specifického zaměření jsou vhodné pro všechny úrovně angličtiny. Stydíte se mluvit anglicky? Na to je nejlepší Guinness nebo Kilkenny. Zásob máme dost, tak přijďte!

Cena: 50 Kč/os. – doporučujeme týmy po čtyřech, není povinné
Věk: 6 – 600 let
Kde: Dobré pivo, Mariánské nám. 46, 686 01 Uherské Hradiště
Čas: 18:00 – 20:00

Rezervujte si místo

 

Velká party svatého Paddyho! – Pátek 20. a sobota 21. března

Co by to bylo za den svatého Patrika bez pořádné oslavy! Na dva večery se k Vitaliiovi přidá irský barman Alan a naservíruje vám pravou irskou klasiku. Obsluhovat bude Sara, která je Irka, ale mluví česky. Užijeme si irskou hudbu, miláčka Guinnesse, zelené kloboučky, prostě všechno, co potřebujete pro skvělou oslavu dne svatého Patrika v Uherském Hradišti!

Cena: záleží na vás, kolik chcete utratit!
Věk: 18+
Location: Dobré pivo, Mariánské nám. 46, 686 01 Uherské Hradiště
Time: 18:00 – hodně pozdě
Rezervujte si místo: Telefonicky na 792 375 703 nebo se zastavte v Dobrém pivu osobně!